Základné informácie o školeniach FIT - E-LEARNING

Cieľová skupina: pedagogickí zamestnanci základných a stredných škôl

Základné fakty E-LEARNINGU-u:

Školenie je bezplatné, akreditované, vedené certifikovanými multiplikátormi, úspešný absolvent získa certifikát uznaný Ministerstvom školstva SR. Schválené MŠSR 9.marca 2007 pod číslom CD-2007-5010/10024-1:099.

Školenie je obsahovo zamerané na:

• inovácie vyučovania s efektívnou podporou IKT na predmetovej a medzipredmetovej úrovni a v oblasti projektových aktivít

• využívanie multimédií, dostupného softvéru a edukačných programov pre potreby pedagogickej praxe - nadstavba základného vzdelávania v oblasti IKT.

• možnosti internetu a elektronickej komunikácie v procese vyučovania a pre školské projekty

• využitie e-learningovej formy vzdelávania

Časový rozsah je 10 dní, prihlásiť sa môžete na www.fitucitela.sk v časti kurzy a prihlásite sa do vybraného kurzu. Kurzom Vás sprevádza lektor, ktorý s Vami komunikuje cez internet a kontroluje Vami odovzdané úlohy. Čas si volíte sami.