KRÍŽOVKY Z NEMECKÉHO JAZYKA

posledná aktualizácia: 28.01.2009 05:36:29

Na hodinách nemeckého jazyka mám rôznych žiakov, ktorí sú však všetci snaživí. Niektorí sa radšej učia naspamäť rôzne básničky, niektorí radšej robia cvičenia, no a niektorí veľmi radi kreslia. Všetky ich danosti sa snažím využiť a na tejto stránke postupne budem dopĺňať hlavne ich výtvory na hodinách nemeckého jazyka.

Tajničky, ktoré nájdete na tejto stránke tvorili všetko moji žiaci na hodinách. Na papier ich tvoria Marek Eliáš, Marián Hrčka a Radoslav Kotlár. A do počítača ich pomocou programu Hot Potatoes vkladajú "moje" dievčatá nemčinárky Dominika Janíčková a Simonka Tomová. Našim najlepším ilustrátorom je Marek Eliáš. A preto istotne väčšina obrázkov na týchto stránkach je od neho.

Ak sa chcete s jednotlivými krížovkami zoznámiť a vyskúšať sa tak zo slovnej zásoby, stačí, ak kliknete TU, alebo si vyberiete konkrétnu krížovku v zozname dole.

krížovka 1

Vianočná 1